Nespoutaný Django

v kinech od:

Načítám

Příběh z amerického Jihu dva roky před občanskou válkou nám představuje držitele Oscara Jamieho Foxxe v roli Djanga, otroka, který se následkem agresivních vztahů se svým předchozími pány setká s německým lovcem odměn, doktorem Kingem Schultzem (držitel Oscara Christoph Waltz). Schultz je na stopě vražedným bratrům Brittleovým a jediné Django ho k nim je schopen zavést. Neortodoxní Schultz Djanga odkoupí a slíbí mu, že ho po zadržení bratří Brittleových – živých nebo mrtvých – pustí na svobodu.

            Po jejich úspěšném dopadení Schultz Djanga skutečně osvobodí, ale jejich cesty se nerozejdou. Místo toho se Schultz s pomocí Djanga vydá za nejnebezpečnějšími zločinci amerického Jihu. Django, zdatný stopař, se soustředí na jediný úkol: najít a osvobodit Broomhildu (Kerry Washington), svou ženu, o kterou v rámci obchodů s otroky přišel.

            Djangovo a Schultzovo pátrání je nakonec zavádí ke Calvinovi Candiemu (na Oscara nominovaný Leonardo DiCaprio), majiteli vyhlášené plantáže „Candyland“. Když oba muži potají pátrají na Candieových pozemcích, vzbudí podezření Stephena (na Oscara nominovaný Samuel L. Jackson), Candieho věrného otroka. Nevědomky se tak ocitají pod dohledem a smyčka, ve které se ocitli, se stahuje stále těsněji. Pokud mají Django se Schultzem Broomhildu najít a uniknout s ní, budou se muset rozhodnout mezi nezávislostí a solidaritou a mezi obětováním a přežitím…

Jazyková verze
titulky
Přístupnost filmu
od 15 let
Scénář
Quentin Tarantino
Režie
Quentin Tarantino
Hrají
Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx, Samuel L. Jackson, Kerry Washington, Christoph Waltz ad.
Přístupnost traileru
od 15 let
Stopáž
165 minut
Kamera
Robert Richardson
Produkce
Harvey a Bob Weinsteinovi, Michael Shamberg, Shannon McIntosh a James Skotchdopole

Odebírejte informace o filmových premiérách, soutěžích a novinkách

Odesláním svého e-mailu souhlasíte s podmínkami

Právě v kinech

v kinech od:
v kinech od: