Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

v kinech od:

Načítám

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny.

function Show(){
div = document.getElementById(‘partneri’);
div.style.position=”;
div.style.visibility=”;
};

Partneři
Jazyková verze
český dabing
Přístupnost filmu
neomezená
Režie
Kenny Ortega
Hrají
Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu, Monique Coleman, Matt Prokop, Justin Martin, Jemma McKenzie-Brown
Přístupnost traileru
neomezená
Stopáž
112 minut

Odebírejte informace o filmových premiérách, soutěžích a novinkách

Odesláním svého e-mailu souhlasíte s podmínkami

Právě v kinech

v kinech od: