Reese Witherspoon a Oprah Winfrey se představí V pasti času od studia Disney. Podívejte se na nový trailer.

23.01.2018

Nenechte si ujít nový trailer k filmu studia Disney V pasti času, který bude uveden do českých kin 12. 4. 2018. 

Vizionářská režisérka Ava DuVernay uvádí film studia Disney V pasti času, který je epickým dobrodružstvím podle nadčasové a stejnojmenné románové klasiky spisovatelky Madeleine L’Engle. Film vezme diváky na cestu napříč časoprostorem a prozkoumá povahu souboje temnoty se světlem a konečného vítězství lásky. Očima dívenky, kterou vedou tři nebeské bytosti, objevíme, že síla vychází z naší individuality a že nejlepší způsob, jak zvítězit nad strachem, je jít za svým vnitřním světlem.

O filmu: Meg Murryová je typická středoškolačka, která bojuje s nízkým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou světoznámého fyzika, je inteligentní a talentovaná, stejně jako její mladší bratr, Charles Wallace, což si však Meg zatím neuvědomuje. Situaci silně zkomplikuje zmizení pana Murreyho, které Meg sklíčí a její matce zlomí srdce. Charles Wallace představí Meg a jejímu spolužákovi Calvinovi tři nebeské bytosti, které přicestovaly na Zemi, aby našli pana Murreyho. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu. Pomocí skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie, kde musí čelit mocné zlé síle. Na Zemi se Meg vrátí jen tehdy, když se naučí čelit temnotě ve svém nitru a najde sílu potřebnou k poražení temnoty, jež se rychle šíří vesmírem.

Ve filmu hrají dvě oscarové herečky Oprah Winfrey jako slečna Which, a Reese Witherspoon jako paní Whatsit, dále Mindy Kaling (nominovaná na cenu Emmy®) jako paní Who, Gugu Mbatha-Raw jako paní Murryová, Michael Peňa jako Red a nová hvězda Reid jako Meg Murry. Dále hraje dvojnásobný držitel Emmy Zach Galifianakis jako Šťastné médium a pana Murryho hraje Chris Pine, nominovaný na cenu Emmy®.

Zpět na seznam novinek