Zootropolis: Město zvířatAnimovaný

Plakát k filmu Zootropolis: Město zvířat
Premiéra03. 03. 2016
Jazyková verze:  

český dabing

Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka, Nicka Wilda.

Dobrodružnou animovanou komedii Zootropolis: Město zvířat od Walt Disney Animation Studios režírovali Byron Howard (Na Vlásku, Bolt: Pes pro každý případ) a Rich Moore (Raubíř Ralf, Simpsonovi). Pomocné režie se ujal Jared Bush (seriál Penn Zero: Part-Time Hero). 

Režie

Byron Howard, Rich Moore

Přístupnost filmu

neomezená

Přístupnost traileru

neomezená

Stopáž

109 minut

Hudba

Michael Giacchino

Scénář

Jared Bush, Phil Johnston

Jazyková verze

český dabing

Dabing

JUDY HOPKAVÁ - Tereza Martinková, NICK - Petr Lněnička, BOGO - Zbyšek Horák, SKOPOVÁ - Jana Zenáhlíková, CLAWHOUSER - Lumír Olšovský, BONNIE HOPKAVÁ - Jitka Smutná, STU HOPKAVÝ - Mojmír Maděrič, JAK JAX - David Suchařípa, STAROSTA - Miloslav Mejzlík, PANÍ VYDROVÁ - Petra Hobzová, LASIČÁK - Jiří Panzner, GAZELLE - Dana Černá, BLESK - Jan Holík, MALÁ JUDY - Klára Nováková a další.